Hezkou soutěž pro historické motocykly a automobily pořádá každé dva roky Veterán Car Club Česká Lípa. Letos startoval již 15. ročník S veterány Českolipskem.

S veterány Českolipskem

Soutěž je zajímává již tím, že se každé dva roky startuje z jiného místa a soutěž vede po jiné trase. Letos se startovalo ze Žandova u České Lípy. Zde proběhla výstava veteránů a první úkoly.
VETERANEM-CESKOLIPSKEM-05
Trať byla značena šipkami a jelo se přes obce Bukovina, Habartice, Srbská Kamenice Rynaltice, Chřibská, Mlýny, Kytlice, Volfratice, Horní Police a cíl byl opět v Žandově. Zde, v místní restauraci Stodola proběhl pozdní oběd a vyhlášení výsledků.