Po úspěšné loňské akci, které se zúčastnilo na čtyři desítky historických vozidel, bychom Vás chtěli pozvat již na druhý ročník srazu veteránů SKODAKLASIK.cz , nejen pro vozy ŠKODA. Vítáni jsou všichni majitelé automobilů a motocyklů vyrobených do roku 1985. Poprvé vypisujeme kategorii pro Youngtimery (1986 – 1995). Sraz se koná 26. – 28. 6. 2015 v autokempu v Jinolicích u Jičína.

SKODAKLASIK.cz veterán sraz nejen pro vozy ŠKODA

skodaklasik_czVážení přátelé historických vozidel a motocyklů, přijeďte se pokochat Českým rájem v okolí Prachovských skal. Letos oceníme prvních pět historických vozidel (stáří vozidla min. 30 let) a poprvé vypisujeme i kategorii pro Youngtimery (stáří vozidla min. 20 let), kde oceníme tři vozidla. Setkání bude v přátelském a poklidném duchu s posezením u piva a dobrého buřtu. Pořadatel srazu historických vozidel SKODAKLASIK.cz, nejen pro vozy ŠKODA je Veterán Klub SKODAMOTOR.cz s podporou portálu SKODAHOME.cz.

Předběžný program:

Pátek 26.6.2015

•    18:00 – příjezd prvních účastníků do autokempu v Jinolicích u Jičína, pro které bude připravena malá soutěž se zábavou a pokecem u piva.

Sobota 27. 6. 2015

•    10:30 start a spanilá jízda na oběd do Jičína
•    po obědě odstartujeme orientační rally na tajné místo po okolí Prachovský skal
•    po návratu do autokempu vyhlášení celého srazu, opět s posezením

Neděle 28.6.2015

•    Přeživší do 12.00 opustí autokemp

Účastníci mohou přijet pouze na sobotní program, který bude ještě ten den vyhodnocen a rozdány poháry od SKODAMOTOR.cz. Startovné pro soutěžící 250,-Kč.

Přihlašovací formulář na sraz zde

Pokud máte zájem stát se účastníkem tohoto srazu, prosím vyplňte přihlašovací formulář, který naleznete zde.

email: ondrejzlamal.nikon@gmail.com
tel.: 721 143 911

S pozdravem Ondřej Zlámal
Pořadatel SKODAKLASIK.cz veterán srazu nejen pro veterány Škoda je Veterán Klub SKODAMOTOR.cz s podporou portálů SKODAHOME.cz a SKODAKLASIK.cz.

Přihlašovací formulář na sraz zde

2_Rocnik_SKODAKLASIK_cz-web