* 08.10.2022 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 – Dolní Chabry, Ústecká ulice
* Orientační jízda s úkoly
* Veteráni všech značek včetně motocyklů vítáni
* Mezi první vítěze Zdibského okruhu patřila jména A. Vitvar, B. Sojka …

* Zajímavostí srazu bude ŠKODA 100 „tři v jednom“

Zdibský okruh

V roce 1937 se začala psát historie Zdibského okruhu. Na trati se utkaly jak motocykly, tak i automobily. Mezi vítěze prvního ročníku se zapsali takové legendy, jako byli Antonín Vitvar na Jawě, či Bruno Sojka na Bugatti. Druhý ročník v roce 1938 byl zároveň posledním. Vše přerušila válka, a po ní již k obnovení Zdibského okruhu nedošlo.

ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV

Automobilka na sraz zapůjčí dva vozy včetně vlajkového elektrického modelu ENYAQ COUPÉ RS iV, který zaujme na první pohled svým dynamickým vzhledem. Tento elektromobil kombinuje dravé tvary a černé detaily, typické pro modely RS.

ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV

Automobilka na sraz zapůjčí dva vozy včetně vlajkového elektrického modelu ENYAQ COUPÉ RS iV, který zaujme na první pohled svým dynamickým vzhledem. Tento elektromobil kombinuje dravé tvary a černé detaily, typické pro modely RS.

30.sraz SKODAHOME.cz orientační jízda po stopách Zdibského okruhu

Letošní podzimní setkání bude opět ve znamení Zdibského okruhu, kdy jsme opět připravili orientační jízdu s úkoly. Původní okruh měřil 4,3 km a jezdil se na deset kol. Nyní má okruh 4 km a bude součástí orientační jízdy.

Srazu se mohou zúčastnit všechna vozidla s okřídleným šípem ve znaku a VW koncern. Veteráni (do roku 1992) mohou přijet s jakoukoli značkou vozu a letos jsou vítány i motocykly do roku 1992.

Program srazu:

Pátek 07.10.2022
Na sraz můžete přijet již v pátek.
Kemp je pro účastníky otevřen od 15.00 do 21.00 hodin.
O pozdějším příjezdu informujte pořadatele srazu.
Večer bude následovat pokec o všem možném .

Sobota 08.10.2022 
Kemp pro příjezd účastníků je otevřen od 8.00 hodin
Poté následuje příprava aut na soutěž a jejich vystavení.

13:00 – bude odstartována orientační jízda po stopách Zdibského okruhu. Soutěžící budou odstartováni v minutových intervalech.

Soutěží se o:
3x pohár SKODATOUR.2022 – orientační jízda
TOP 5 – ocenění poroty (nej. auta)

15:00 – 15:30 – Tombola
15:50 – 16:00 – Vyhlášení výsledků soutěží
Večer bude následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách a veteránech

Neděle 09.10.2022
Po probuzení, snídani a vystřízlivění prosíme účastníky, aby do 12.00 opustili kemp, pokud se předem nedohodnou na pozdějším odjezdu s majiteli kempu.

Vstupné je 300,-Kč za auto, plus vstupenka 20,- Kč za každou osobu, která je následně i slosovatelná v tombole o zajímavé ceny. Počet vstupenek na osobu není omezen.