O víkendu se jel již 55. ročník závodu Zbraslav – Jíloviště, jehož nezapomenutelnou legendou je Eliška JUNKOVÁ. My vám přinášíme malé fotoohlédnutí za nedělní orientační jízdou.

55. ročník Zbraslav – Jíloviště

Soutěžní vozy se začaly sjíždět již v dopoledních hodinách na Jílovišti, kde pro účastníky byla připraven welcome drink a snídaně v cukrárně Stáňa.

Před polednem následoval start do orientační jízdy se zastávkou v golfovém klubu Líšnice, který byl založen za první republiky roku 1928. Zde se plnily úkoly a soutěžící si mohli prohlédnout historickou klubovnu.

Cíl byl u POP outlet, který se nachází nedaleko letiště Václava HAVLA. Součástí objektu je i Engine Classic Cars Gallery, ve které si návštěvníci mohou prohlédnout na dvě stovky historických vozů doplněné výstavou obrazů Václava Zapadlíka. Zde byl pro posádky připraven raut a pořadatel na závěr předal vítězům ceny.