Firma DeAGOSTINI přináší 27.12.2023 do stánků časopis č.75 s kovovým modelem ŠKODA FABIA III Combi, který je součástí exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA.

ŠKODA Fabia III Combi – 2015

Škoda Fabia je malý osobní automobil, vyráběný společností Škoda Auto. Byl oficiálně představen na 58. autosalonu ve Frankfurtu14. září1999 s karoserií pětidveřového hatchbacku. Byl představen jako nástupce modelu Škoda Felicia, ale rok a půl se oba vozy vyráběly souběžně. Necelý rok po hatchbacku byla představena Fabia s karoserií combi a paletu karoserií v roce 2001 uzavřela karoserie sedan.

Roku 2007 byla na jarním ženevském autosalonu představena druhá generace s karoserií hatchback, což znamenalo konec výroby pro hatchback první generace. Combi druhé generace bylo představeno o půl roku později. 

Na začátku října 2014 byla na pařížském autosalonu představena třetí generace vozu Škoda Fabia, která počátkem roku 2018 prodělala facelift. Fabia také dostala zcela nové prvky výbavy, jako full LED světlomety, hlídání mrtvého úhlu, možnost až 18″ kol, pulzní ovládání všech elektrických oken, aj. Designové změny se odehrály i v interiéru, kde přibyla možnost nových dekorů palubní desky, potahů, či například černé stropnice. Oba TSI agregáty zároveň obdržely filtr pevných částic, z důvodu nových emisních měření WLTP. V květnu 2021 byla odhalena čtvrtá generace, zatím pouze v provedení 5dveřový hatchback.

KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA

Součástí modelu je i časopis rozdělený do několika rubrik. Zjistíte podrobné informace o konkrétním automobilu včetně technických údajů. V kalendáriu věnovanému vždy konkrétnímu roku, kdy byl daný model vyroben, se dozvíte zajímavosti ze života, politiky, sportu i kultury, a to u nás i ve světě.

Předplatitel exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA dostane zdarma i několik exklusivních dárků. Zajímavá je i PRÉMIOVÁ objednávka KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA, se kterou předplatitel dostane navíc šest speciálních vozů značky ŠKODA.

Na našich stránkách SKODAKLASIK.cz vás budeme postupně seznamovat s celou kolekcí KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA. Objednávky a více informací naleznetena DeAGOSTINI.