Firma DeAGOSTINI přináší 22.02.2023 do stánků časopis č.52 s kovovým modelem ŠKODA Kamiq , který je součástí exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA.

ŠKODA Kamiq

Škoda Kamiq je městský crossover a v pořadí čtvrté SUV značky Škoda. Vůz je menší než Škoda Karoq a Škoda Kodiaq. Poprvé byl představen v dubnu 2018 na autosalonu Auto China 2018 v Pekingu, kde bylo uvedeno, že vůz je určený výhradně pro čínský trh. 

V lednu 2019 společnost Škoda Auto oznámila, že uvede pro evropský trh podobné SUV stejného jména; jeho představení se konalo na únorovém autosalonu v Ženevě roku 2019 a jeho výroba pak byla zahájena v Mladé Boleslavi 9. července 2019.

Slovo kamiq je původem z inuktitutštiny, jazyka Inuitů, a do češtiny lze dle automobilky přeložit jako výraz pro něco, co „padne jako ulité“.

KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA

Součástí modelu je i časopis rozdělený do několika rubrik. Zjistíte podrobné informace o konkrétním automobilu včetně technických údajů. V kalendáriu věnovanému vždy konkrétnímu roku, kdy byl daný model vyroben, se dozvíte zajímavosti ze života, politiky, sportu i kultury, a to u nás i ve světě.

Předplatitel exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA dostane zdarma i několik exklusivních dárků. Zajímavá je i PRÉMIOVÁ objednávka KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA, se kterou předplatitel dostane navíc šest speciálních vozů značky ŠKODA.

Na našich stránkách SKODAKLASIK.cz vás budeme postupně seznamovat s celou kolekcí KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA. Objednávky a více informací naleznetena DeAGOSTINI.