Firma DeAGOSTINI přináší 17.05.2023 do stánků časopis č.59 s kovovým modelem ŠKODA Karoq , který je součástí exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA.

ŠKODA Karoq

ŠKODA KAROQ je již na první pohled SUV tradiční české značky. které bylo představeno na konci roku 1917. Moderní koncept vozu a jeho karoserie poskytují ideální předpoklady pro všestranný požitek z jízdy na silnici a mimo zpevněné vozovky.

Nové SUV působí díky svým rozměrům robustně. Světlá výška a nájezdový úhel podtrhují terénní kvality tohoto univerzálního vozu. Díky velkorysé délce karoserie a velkému rozvoru náprav mají cestující ve voze mnohem více místa.

Všestranný charakter vozu ŠKODA KAROQ naznačují kromě přepravních kapacit také jízdní vlastnosti. Díky robustní karoserii a vyspělému podvozku se tento univerzální vůz pyšní nejen agilním a bezpečným chováním na silnici, ale také suverénními kvalitami v terénu.

KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA

Součástí modelu je i časopis rozdělený do několika rubrik. Zjistíte podrobné informace o konkrétním automobilu včetně technických údajů. V kalendáriu věnovanému vždy konkrétnímu roku, kdy byl daný model vyroben, se dozvíte zajímavosti ze života, politiky, sportu i kultury, a to u nás i ve světě.

Předplatitel exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA dostane zdarma i několik exklusivních dárků. Zajímavá je i PRÉMIOVÁ objednávka KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA, se kterou předplatitel dostane navíc šest speciálních vozů značky ŠKODA.

Na našich stránkách SKODAKLASIK.cz vás budeme postupně seznamovat s celou kolekcí KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA. Objednávky a více informací naleznetena DeAGOSTINI.