Firma DeAGOSTINI přináší 19.04.2023 do stánků časopis č.58 s kovovým modelem ŠKODA Scala , který je součástí exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA.

ŠKODA Scala

Škoda Scala je automobil nižší střední třídy vycházející z designové studie Vision RS automobilky Škoda Auto. Svými rozměry vyplňuje mezeru v nabídce automobilky mezi Fabií a Octavií. Vůz má konkurovat modelům VW Golf, Ford Focus, nebo Opel Astra. Vývoj trval čtyři roky, vyrábí se v Mladé Boleslavi a oficiální premiéra proběhla 6. prosince 2018 v izraelském Tel Avivu. Konfigurátor byl spuštěn v lednu 2019, prodej začal v dubnu.

Dříve se spekulovalo o jméně Felicia, Garde, Spaceback nebo Popular, jméno Scala však bylo oznámeno 15. října 2018. Jméno Scala znamená v latině „schody“ nebo „žebřík“, podle automobilky označuje velký krok vpřed v segmentu kompaktních automobilů.

KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA

Součástí modelu je i časopis rozdělený do několika rubrik. Zjistíte podrobné informace o konkrétním automobilu včetně technických údajů. V kalendáriu věnovanému vždy konkrétnímu roku, kdy byl daný model vyroben, se dozvíte zajímavosti ze života, politiky, sportu i kultury, a to u nás i ve světě.

Předplatitel exklusivní kolekce KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA dostane zdarma i několik exklusivních dárků. Zajímavá je i PRÉMIOVÁ objednávka KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA, se kterou předplatitel dostane navíc šest speciálních vozů značky ŠKODA.

Na našich stránkách SKODAKLASIK.cz vás budeme postupně seznamovat s celou kolekcí KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA. Objednávky a více informací naleznetena DeAGOSTINI.