Vážení přátelé a milovníci veteránů, rádi bychom Vás jménem Škoda Motor Veterán klubu a mediální skupiny ŠKODA.NEVĚDĚT… pozvali na letošní již 6.ročník SKODAKLASIK.cz veterán sraz, nejen pro vozy ŠKODA.

Veteráni v Bakově nad Jizerou

Na příjemnou a přátelskou akci jsou zváni všichni majitelé automobilů a motocyklů všech značek. Vypisujeme dvě kategorie, první pro Oldtimery – do roku 1989 a druhá kategorie pro Youngtimery – 1990 až 1999. Sraz se koná 5. – 7. 7. 2019 ve Volnočasovém areálu Bakov nad Jizerou.
Pořadatelem srazu historických vozidel SKODAKLASIK.cz, nejen pro vozy ŠKODA je SKODAMOTOR veterán Klub s podporou mediální skupiny ŠKODA.NEVĚDĚT…, která provozuje portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a spřátelený SKODAMOTOR.cz.

6.ročník SKODAKLASIK.cz

Vzhledem k probíhající sezóně v areálu, bychom rádi požádali případné zájemce o ubytování, aby se přihlásili nejpozději do 30. 6. 2019, kdy jim zaručíme ubytování. Další změnou je startovné. Zde kdo dříve platí, tím platí méně. Přihlášení a úhrada do 30.6.2019 je 300,-Kč. Přihlášení a platba přímo na startu je za 350,-Kč.

Orientační soutěž se pojede tradičně podle šipkového itineráře a budou hodnoceny dvě kategorie. Mladší Youngtimer a starší prestižnější Oldtimer.
Po návratu do Volnočasového areálu Bakov nad Jizerou proběhne vyhlášení a příjemné posezení v kruhu lidí milujících vůni benzínu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

[contact-form-7 id=”2311″ title=”Přihláška SKODAKLASIK.cz”]