FKHV reagovala na žádosti veteránské obce s prosbou, zda by se ples Akademie českého veteránismu mohl konat i na jiném místě, než v Praze. Za tímto účelem jsme oslovili Veterán klub Kroměříž, který nabídku přijal. Abychom zajistili při omezených financích jeho maximální úroveň, spojil se VKK s pravidelným sponzorem jejich veteránských akcí s Masnou Kmotr. Tento jejich partner má s organizací plesů bohaté zkušenosti, každoročně pořádá ten nejhezčí ples v Kroměříži.

Z průběhu příprav jsme přesvědčeni, že ples bude mít patřičnou společenskou úroveň a proto si Vás za celý organizační tým dovolujeme na tento ples Akademie českého veteránismu při FKHV a ples Masny Kroměříž pozvat.

Ples se bude se konat v sobotu 3. 2. 2018 v Kroměříži v Domě Kultury, oficiální zahájení v 19 hod.

Očekáváme velký zájem a proto jsme se rozhodli zarezervovat veškeré kapacity Domu Kultury, tj. společenský sál, hudební sál, klubovnu i foyer. Díky spolupráci s firmou KMOTR si můžeme dovolit bohatý a zajímavý program nejen pro příznivce historických vozidel a kvalitních masných výrobků, ale také dobré společenské zábavy.

Ve společenském sále jsme pro Vás přichystali:

Roman Vojtek bude moderovat celý večer
Ilona Csáková zazpívá své největší hity
k tanci i poslechu bude hrát osmičlenná skupina Eremy
vyhlásíme osobnost roku veteránismu ČR
vystoupí burlesky
bude probíhat bohatá tombola

V hudebním sále:

Roman Vojtek i zde bude moderovat večer
k tanci i poslechu bude hrát skupina Blue Band
proběhnou vzorová taneční vystoupení tematicky orientovaná
seznámíme Vás se zajímavostmi z oblasti historie automobilismu
Ve foyer bude probíhat diskotéka

Z doprovodného programu pak můžeme nabídnout třeba ruletu, Black Jack nebo menší výstavu obrazů Maestra Zapadlíka.

Účast přislíbili významné osobnosti z veteránského dění v ČR jako:

Prezident Federace klubů historických vozidel
Prezident Veterán car clubu Praha
Prezident Rolls-Royce & Bentley klubu ČR
Prezident Mercedes klub ČR
Předseda Akademie Českého Veteránismu

Pro Vás „přespolní“ jsme předem rezervovali přes 200 ubytovacích kapacit v Kroměříži. Ubytování si musí každý osobně do 31. 12. 2017 zamluvit pod heslem FKHV. Po 31. 12. rezervace padá!! Po tomto termínu Vám nejsme schopni ubytování garantovat. Ve všech ubytovacích zařízeních máme dojednánu 10 – 20 % slevu proti běžným cenám. Seznam ubytovacích možností v příloze. Všechny ubytovací zařízení jsou prakticky v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti všech ubytovacích kapacit je možnost parkování vozidel. Rovněž za Kulturním domem je kryté parkoviště. Taxi 70 Kč po celém městě.

Cena lístku na ples je 300 Kč. Pokud máte zájem o lístky, závazný počet pošlete na adresu smelikova@chropynska.cz, nebo nahlaste slečně Karolíně Smělíkové tel. 739 944 099, nejpozději do 31.12.2017 .

Po tomto termínu budou lístky uvolněny do běžného prodeje. Pokud si do toho termínu lístek závazně nezarezervujete, bude ho později možno zajistit jen ze zbylého volného prodeje přes Masnu Kmotr nebo Dům Kultury v Kroměříži.

Co se týká oblečení dobový společenský vítán, ale i klasika možná, hlavně ať se v něm cítíte dobře.

Těšíme se na Vaši případnou účast a na shledání s našimi přáteli z veteránského dění i mimo sezónu!

S pozdravem

pořadatelský tým FKHV