Ve foyer divadla Horní Počernice si můžete prohlédnout obrazy malíře Petra Ptáčka. Výstava bude probíhat až do půli ledna příštího roku (12.1.2017).

Petr PTÁČEK

Malíře Petra Ptáčka jsme vám již několikrát představili na našich stránkách. Jeho láska k historickým strojům je patrná z většiny jeho děl a tak trochu samostatným tématem jsou benzínky. Odtud také pochází název výstavy „FILLING STATION“ ve foyer divadla Horní Počernice.malir-petr-ptacek-16

Již nyní sběratelům veteránů s okřídleným šípem ve znaku, můžeme prozradit, že začátkem příštího roku vyjde zajímavá známka s námětem poštovního autobusu ŠKODA.

…ŠKODA.NEVĚDĚT

Většina z vás ví, že malíř Petr Ptáček spolupracuje i s naším webem SKODAHOME.cz, pro který namaloval pamětní list k dvacátému srazu, jehož hlavním tématem byla ŠKODA 633 z roku 1933. Letos pro námi podporovaný Sraz MBX, MBG, MB namaloval vůz ŠKODA 1000 MBX, které letos oslavilo 50 let. Známá je i olejomalba, na které Petr mistrovsky ztvárnil Olinovo eMBéGéčko.

Nyní si již prohlédněte naši fotogalerii, a koho zaujala, nezapomeňte, že výstava ve foyer divadla Horní Počernice bude končit 12.1.2017.

Související články:

Petr Ptáček – RYCHLOSTNÍ OMEZENÍ / SPEED LIMIT
Slovenská strela – Petr PTÁČEK
Tramvaj T3 – Petr PTÁČEK
Poštovní dopisnice Laurin a Klement